1 / 3
SE PRODAVA KUCA VO SELO ROMANOVCE
1 €
28.12.2019 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

2170 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1930

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Selo ROMANOVCE

Se prodava kuca vo selo Romanovce so dvorno mesto. Informacii na telefon - 071-378-796 - Milisav. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Milisav Cvetkovski
Потврден огласувач
071378796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам