1 / 3
KOZNI VODOOTPORNI CIZMI
5.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 00:33

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

VODOOTPORNIKOZNI CIZMI EXTRA KVALITET TOPLI ZA ZIMA UDOBNI ZA STOENJE LOV PLANINARENJE PRAKAME PO KARGO BROEVI OD 36-41 PRAKAME PO KARGO NARACKI NA TEL 071393873:: 077570050

Категорија: Останато

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
071393873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам