Se prodava kukja so dvorno mesto, ili zamena za stan
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.01.2020 20:55

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

52 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Naselba Dobrasane

Se prodava kukja so dvorno mesto od 500 kvadrati vo naselba Dobrasane, na glavna ulica.
Moze i zamena za stan.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Damjan
Потврден огласувач
077644073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам