Се Издава или Продава Деловен простор 1000м2
1 €
15.04.2022 09:51

Куманово / Куманово

Квадратура:

1000 m²

Се Издава или Продава Деловен простор 1000м2 на само 2км од центар на град Куманово.Објектот е погоден за секаква производствена,механичарска,магацинска и др.дејности и располага со сопствен паркинг простор 300m2.Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

aneta
Потврден огласувач
078/202-724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам