1 / 12
Se izdava celosno renoviran
300 €
21.08.2022 15:01

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Centar.

.. SE PRODAVA... Stanot e celisno renoviran. Se naogja na prv sprat nad bivsi varteks so pogled na plostad. Tri sobi kujna i kupatilo. Pogoden i polu namesten za kancelarii ordinacii kako i za ziveenje.NOVA STRUJA NOV VODOVOD. 40 sm. Debelina na sidovi plus fasada i izolacija. Novi vrati puno drvo buka, Stsnot ne e koristen posle renoviranje. 60 m2 +podrum. 65000 EVRA.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

toni
Потврден огласувач
072249269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам