1 / 5
Vikendica vo s. Ramno
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.07.2020 11:29

Куманово / Куманово

Квадратура:

55 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Se prodava vikendica vo s. Ramno opstina Staro Nagoricane. Informacii posle 17 h. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Bozo
Потврден огласувач
078306136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам