1 / 7
Kuka na Franc Rozman
1 €
18.07.2020 11:28

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Franc Rozman broj 3

Se prodava kuka na ulica Franc Rozman broj 3. Informacii po 17 h. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bozo
Потврден огласувач
078306136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам