1 / 6
Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2
1 €
02.02.2023 13:54

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

120 m²

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, населба Димо Нареднико Прилеп, погоден за секаков вид на дејност, со сопствен паркинг за повеќе возила и со можност за непречен дотур на роба, 120м2, ги исполнува сите стандарди.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Живко
Потврден огласувач
38975214677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам