1 / 10
ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН стан во Дебар Маало
250 €
20.10.2022 14:29

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Дебар Маало

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Дебар Маало, кај Силбо, со кујнски елементи и плакари, со површина од 50 м2, 2 соби, 4 кат, лифт, греење на парно, клима, балкон со отворен поглед, нова градба, вселив веднаш...

цена: 250 евра

шифра 24505

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Дебар Маало!

250 €

ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Црниче !

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам