1 / 8
Kopcinja za Volkswagen,Mercedes,Peugeot,Audi ..
По Договор
05.06.2023 14:54

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

...

Tип на делови:

Стакло и додатоци /Прозореци


Kopcinja za :
Golf 4 , 5 , 6
Passat B5 , B6
Audi
Polo
Peugeot 206 , 207 , 307 , 308
Mercedes w639 2006 - 2012 god
Mercedes w169 A170 A2000 2005-2009 god
Mercedes A-klasa , B- klasa , w169,w245 2006 -2012
Mercedes C180 , C202 , C230 2001 -2015 god
Sprinter - Vito
Ducato
Doblo
Citroen jumper
Peugeot Bipper
Citroen Nemo
Peugeot Boxer

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
072253621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам