1 / 3
Se prodava kuka
130 €
28.09.2022 06:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Done bozinov 271 br 10

Se naoga od autobuska prema r kukja улица карши водомонт буѓо сто метри од десна страна друга нема куќа

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078490806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам