СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2
1 €
07.10.2022 22:49

Куманово / Куманово

Квадратура:

750 m²

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за секаква производствена,магацинска и др. вид на дејност на само 2км од центар на град.Објектот поседува канцеларија,паркинг простор. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

aneta
Потврден огласувач
078/202-724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам