1 / 2
Урбанизирано земјиште
По Договор
04.11.2022 09:25

Куманово / Куманово

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава урбанизирано земјиште во индустриска зона на пат за Бугарија, земјиштето се наоѓа измеѓу локален пат и автопатот за Бугарија, погодно е за изградба на мотел,хотел,бензинска пумпа или хала, фабрика.

Површина 3500 метри квадратни. Земјиштето е урбанизирано. Можна е замена.

Информации само на вибер или whatsapp
број за контакт 075896283.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

kcaccessdenied
Потврден огласувач
075896283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам