1 / 2
Продавам штитници за потколеници и ракавици
1 €
26.02.2023 08:40

Пробиштип

Продавам нови неупотребувани штитници за потколеници за карате и ракавици за вреќа, фокусери- малку употебувани.

Славчо 071/367-813

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
071367813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам