1 / 12
Kuki so dvorno mesto i dukan
83.000 €
10.02.2020 18:50

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Blagoj Ilievski Gune, br. 23

Целиот плац е 250м2
Новата куќа е 120м2 и има:
-Голем салон: дневна,трпезарија и кујна
-Две детски соби
-Спална
-Две купатила
-Подрум
Старата куќа е 90м2 и има:
-Дневна
-Кујна
-Спална
-Детска соба
-Купатило
Дуќанот има 40м2 со мало купатило и магацин.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077727572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам