Plac so kuca n.karpos
18.000 €
Цената не е фиксна
16.08.2022 10:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

1,5

Квадратура:

25 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Avia petrol

Za podetalni informacii javete se

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
077801081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам