1 / 11
Caterpillar 428
По Договор
01.03.2020 07:50

Долнени / Прилеп

Возилото е во одлична состојба
- Корпа со отворање
- 4 х 4
- Телескоп
- Нови гуми
- Нова хидраулична пумпа

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
076242300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам