1 / 12
Se prodava kuca vo naselba Aerodrom
1 €
Цената не е фиксна
01.03.2020 15:25

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

370 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Тодор Чангов 48-2А

Se prodava kukja na ulica Todor Cangov 48-2A naselba Lisice. Kucata ima dva sprata, gorniot sprat e karabina a dolniot sprat e napraven, so osnovni uslovi za ziveenje. Cena po dogovor
Kuca so legalizacija
Kvadratura na dvorno mesto 365, a povrsina na kukja e 80 po sprat.
Filip - 071 312 298

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Filip
Kumanovo
Потврден огласувач
071312298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам