1 / 1
ТРАКТОР FORD
3.500 €
Цената не е фиксна
25.12.2022 12:21

Старо Нагоричане / Куманово

ТРАКТОР ФОРД ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Зоран
с. Канарево
Потврден огласувач
070482826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам