1 / 7
Renault scenic rx 1.6 16v na delovi
10 €
05.01.2023 08:31

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Renault scenic rx 2.0 16v na delovi motor na delovi menuvac nema karoseriski delovi kompjuter abs pumpa kazance za voda i za prskalki i se od karoserija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Golf 4 1.9TDI 110KS na delovi

10 €

Fiat punto 1.9 jtd na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам