1 / 11
КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 14:06

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ул.Димитар Влахов бб

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 денари. Капацитет 5 особи. Идеално сместување за вашите гости, бизнис партнери итн.
Станот е новаградба ,75м2 и е комплетно наместен ...хигиена на високо ниво.....ДИСКРЕТНОСТ ЗАГАРАНТИРАНА докажано на пазарот повеќе од три години
ЛОКАЦИЈА одма до автобуската станица на 5 минути од центар. ИМА обезбедено ПАРКИНГ место

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Миле
Потврден огласувач
078984367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам