Kupuvam
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2020 01:09

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Број на соби:

4

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

Kupuvam vikendica vo okolina na kumanovo ili niva za vikend kukja...cena na vikendicata da e normalna ne kako kukja na Vodno...odalečenost min 10 km od Kumanovo

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Blagoridna
Потврден огласувач
070607867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам