1 / 1
Head se prodava
9.500 €
30.03.2020 18:04

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

18 "

Големина на рам:

18 "

Malku koristen

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070209816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам