ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2023 19:16

Прилеп / Прилеп

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрактивна локација на излезот од Прилеп према Скопје.За останати информации на телефон 070208093

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

violeta
Потврден огласувач
071356607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам