1 / 11
Се изнајмува деловен простор 160м2
300 €
Цената е фиксна
17.08.2022 10:15

Охрид / Охрид

Квадратура:

160 m²

Се изнајмува деловен простор 160м2 во Охрид.
Деловниот простор е поволен за биро автосалон магацин....
Адреса Пере Тошев бр:33

Цена по договор

Контакт на 079 231 193
Или на 004915255949254 Viber ili WhatsApp

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Dejvid
Pere Toshev 33
Потврден огласувач
004915255949254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам