1 / 6
Se prodava kuca vo Lokalitet Serava
125.000 €
Цената не е фиксна
13.07.2020 17:21

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

275 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

280 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1960

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Lok. Serava

Se prodava kuca so sredeni dokumenti i cist imoten list lokalitet Serava, vednas na parkingot do Stomatoloska ordinacija Dr. Zafer-M, odnosno vtor red od bulevarot 3 MUB ( ispod burekdzilnica Mirela pozadi zgrada ). Kucata e stara vo dobra sostojba, komplet povrsina kuca + dvor = 280m2. Izgledot i dimenziite na mestoto se prikazani na slikite, poglednete gi.

Poveke informacii :
Whatsapp: + 356 7711 2461
Viber : + 389 77 510 934

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078946804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам