Kupuvam vikendica vo okolina na kumanovo.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2020 01:09

Куманово / Куманово

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Не

kupuvam vikendica vo okolina na kumanovo...strezovce,dovezence,dragomance,pelince....

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Blagoridna
Потврден огласувач
070607867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам