Se prodava kukja
По Договор
12.04.2020 19:16

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

133 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

63 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1972

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Tonko dimkov br 21

Kukjata se naogja na tonko dimkov odma karsi tehnicka skola kukjata e renovirana vnatre
071 370 391
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
071370391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам