1 / 12
Krusevska ul.
169.000 €
Цената не е фиксна
19.10.2022 07:02

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Delcevo

Kuka e nova s podno grejenje
Poveke info tel.WhatsApp viber :
+41764894021

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sabadin Meta
Потврден огласувач
+41765894021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам