1 / 8
Se prodava
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2020 19:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

12

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Simo Pogacarevic 1

Se prodava vednas vseliva kukja so dva posebni vleza za podetalni informacii javete se na broj
078-241-346 Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078241346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам