1 / 9
KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA
120.000 €
Денес 13:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

7500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1997

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

DOBRASANE NAD KLANICA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA ,CELOSNO OPREMENA, SO VODA, ,+2500m2 DVORNO MESTO,SO OVOSTARNIK,GARAZA ,FARMA ZA ZIVOTNI GOTOVA, ,URBANIZIRANO, ,POVOLNO ZA BIZNIS OD TIPOT GOLEMI RESTORANI SO BAZENI I TENISKI IGRALISTA,NA 3 KILOMETRI OD KUMANOVO,VEDNAS NAD KLANICA,ITNO I POVOLNO MOZNO
TEL ,078390249,, LOKACIJATA E NAJUBAVA I NAJCISTA VO OKOLIJATA I PODALEKU.SAMO ZA VISTINSKI POZNAVACI NA PRIRODATA I BIZNISOT..BEZ CENKANJE VE MOLAM. Tel.za info: 078390249 078390249

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

NIKOLOVSKI
GOCE DELCEV 56 kumanovo
Потврден огласувач
077677441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам