1 / 7
MASA SO 4 REZISERSKI STOLICI
По Договор
30.03.2023 07:56

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM 2 SETA OD PO 4 REZISERSKI STOLICI
CENA NA EDEN STOL 4.000 DENARI.
CENA ZA SET OD 4 STOLICI 15.000 DENARI
MASATA E PRODADENA.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
078555550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам