1 / 7
Се продава куќа со двор во строг центар
1 €
05.05.2020 14:08

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

145 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1959

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ленинова 46

Куќата се наоѓа на улица Ленинова 46 , во улица спроти кафе Тунел.Основа на куќата е 145 м2 .Има приземје, кат ,поткровје со една соба и тараса и еден двор од 10м2 и двор од 70м2 .Куќата се наоѓа на место погодно за изградба на зграда.Цена по договор може и замена за станови.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Наташа
Потврден огласувач
078315490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам