ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv
200 МКД
Цената не е фиксна
25.09.2022 14:24

Куманово / Куманово

Квадратура:

8500 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO IMOTEN LIST POGODNO ZA LOVECKA KUKA IZVONREDNO POZICIONIRANO OKOLU NENASELENO I SUMI PCELARSTVO MOZE I ZA
##### KANABIS ####### I DRUGO PO VASA ZELBA CENA KOLKU EDNA KUTIJA CIGARI
TEL.ZA KONTAKT
O75 253 179
075 253 179
075 253 179

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ime
Потврден огласувач
07000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам