1 / 5
Dukjan i kukja vo naselba Karpos
123 €
31.05.2020 15:28

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Naselba karpos broj 18

Se prodava kukja so povrsina na 80 metri kvadratni dolu dve sobi i kupatilo gore dve spalni plus ducan od 30 metri kvadratni.
Za site informacii javete se na telefon cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
078315280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам