1 / 3
Kukja
80.000 €
13.12.2022 01:47

Делчево / Делчево

Број на соби:

7

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. Kliment Ohridski

Куќа во Делчево на убава локација, повеќе информации на овој број:
070 645 174

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078468303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам