1 / 2
Se prodava plac 5300 m2
1 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 10:21

Куманово / Куманово

Квадратура:

5300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac povolen za izgradba,so uredna dokumentacija,legaliziran
Placot se naoga vo mesto Rajkova kuka sproti Alfi Centar kaj nadvoznikot
Cena po dogovor
Info.mob070211073

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Plac
Потврден огласувач
070211073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам