1 / 3
Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.
По Договор
24.09.2022 12:03

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

250 m²

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najubavo mesto.

Moze da se upotrebuva za:
.Rabotilnica, Fabrika, Magacin ili bilo koja druga namena.
•Ima golema vrata sto se otvara nagore.
•Ima trofazna i monofazna struja.

•Pred delovniot prostor ima i PLAC so 650m2 sto se moze da se koristi za parking plac ili za druga namena.

JAVETE SE:
078-236-145
Ako sum nedostapen, javete mi se preku viber ili whatsapp

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Avdil
Потврден огласувач
078236145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам