1 / 7
NOVI letni gumi 14ki, 15ki, 16ki, RIKEN PETLAS CONTINENTAL
По Договор
11.08.2020 18:55

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Gumite se letni. Izvadeni se od rezerva i ne se koristeni voopsto. Samo slednite dimenzii:
- 155/65/14 KLEBER...60€ 2 gumi
- 175/70/14 PETLAS...70 evra 2 gumi
- 185/65/15 FIRESTONE...70 evra 2 gumi
- 195/65/15 FIRESTONE...140 evra 4 gumi
- 205/55/15 CONTINENTAL...70 evra 2 gumi
- 215/55/16 PIRELLI...100 evra 2 gumi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

LETNI GUMI 14ki, 15ki, 16ki, 17ki, 18ki razlicni dimenzii

0 €

Novi ZIMSKI gumi Starfire, Sava: 13ki, 14ki, 15ki, 16ki i dr

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам