Купувам стара куќа/викендица на село
5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2020 21:15

Куманово / Куманово

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Купувам стара куќа/викендица на село во околина на Куманово, со квадратура на двор од 1000-2000 m2.
Исто, заинтересиран сум за плац/нива во село со квадратура од 1000-2000 m2.

Ве молам бидете сериозни со цените!

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Stefan
Потврден огласувач
078966450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам