1 / 12
Vikendica vo Zubovce do reka
16.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 13:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

4000 m²

Број на соби:

3

Греење:

Струја

Наместена:

Делумно

Vikendicata e so 2 sobi i šupa,vo atar do reka Zubovce/Šuplji Kamen 4000 m.Nasadeno e loznica,mnogu grvja bagremi,borčinja i orevi.Tel. kontakt 072573397.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

дејан
Потврден огласувач
072573397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам