1 / 3
LETNI GUMI 14ki, 15ki, 16ki, 17ki, 18ki razlicni dimenzii
По Договор
09.08.2022 19:34

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

Dimenzii koi gi ima:
- 215/55/16 YOKOHAMA...1500 den. 2 gumi
- 225/55/16 ACCEIERA...1500 den. 2 gumi
- 215/65/16 PIRELLI...2000 den. 2 gumi
- 235/60/16 COOPER...50€ 2 gumi
- 235/60/16 GREMAX..50€ 2 gumi
Imame gumi po edno parce (raspar) ako vi treba samo edna.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI letni gumi 14ki, 15ki, 16ki, RIKEN PETLAS CONTINENTAL

0 €

ZIMSKI GUMI 14ki 15ki 16ki 17ki po EDNO parce poveke dimenzi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам