Продавам земјоделско земјиште на поволна локација
1 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

7600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Возарци на самиот асфалт покрај патот со шахта во сред нива за наводнување и истата може да послужи за разни намени:за фарма паркинг плац за магацини во близина на Фени индустри.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам