1 / 1
Ајмо њивче, док има у Љубодраг
9 €
26.10.2022 13:58

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1322 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Линк до парцела:
https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatastarskiPlan.xhtml?&idParc=1633975

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
070313573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам