Izdavam deloven prostor nasproti zgrada Tabana
1 МКД
08.12.2021 16:31

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

120 m²

Izdavam deloven prostor na ul:Joska Jordanoski br.33 vednash do poraneshno Kalimero.

Delovniot prostor e so povrshina od 120m2

Cena po dogovor

078 242 311 - Cvetan

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Cvetan
Потврден огласувач
078242311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам