Se prodava kukja
100.000 €
06.06.2020 13:07

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Sokolana

Se prodava renovirana kukja(lepenka) zaedno so mebel. Na odlicna lokacija (Sokolana) - 5 min od centarot na gradot. Poveke informacii na 070466933

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sashka
Потврден огласувач
070466533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам