1 / 11
Издавам Апартмани строг центар
1 €
01.12.2022 10:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул.Даме Груев 34 Охрид

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охрид.
Апартманите се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, на само 100 метри од езерото, плоштадот и стариот дел од градот,на 50метри од чинарот и чаршијата.
Голем број на кафичи и ресторани се наоѓаат на само неколку метри од нас.
Буквално се ви е на пешачка далечина и немате потреба од користење на автомобил.
Апартманите се комплетно опремени и имаат се се што ви е потребно за прекрасен престој во Охрид. Располагаат со: LCD TV, комплетна куња,фрижидер,клима уред, луксузно купатило, пешкири,фен,пегла,итн.
Имаат бесплатен оптички интернет (WI-FI), бесплатен паркинг во непосредна близина.
Цената ви е по договор во зависност од бројот на лица, периодот и должината на престојот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

I
Потврден огласувач
078384305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам