1 / 4
КУЌА КАЈ УРГЕНТЕН ЦЕНТАР
По Договор
18.11.2022 10:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

вера Јоциќ

Се продава куќа кај ургентен центар.
Куќата е на два спрата со осум соби и две купатила и погодна е за две семејства.
За повеќе информации обратете се после 15:30 на телефон 077-986-900 Сашо.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Boban
Mosa Pijade 16/25
Потврден огласувач
078305105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам