1 / 7
Се продава куќа / Shtëpi për shitje
72.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 10:29

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

346 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

M.A.Cento ul.Sava MIhajlov 14

Семејна куќа која се наоѓа во мирна и тивка околина надвор од сообраќаен метеж со целосна документација.Куќата има 3 спални соби, салон со кујна, купатило,една тераса и еден преубав балкон, 2 подрума од кои едниот преку 30м2 и една гаража исто така околу 30м2.Прекрасно средено дворно место со зеленило и цвекиња а истотака и околу 120м2 простор за вашата овошна и зеленчукова градина или базен :)

Shtëpi familjare e vendosur në një ambient të qetë dhe të qetë jashtë bllokimeve të trafikut me dokumentacion të plotë.Shtëpia ka 3 dhoma gjumi, dhomë të gjallë me kuzhinë, banjo, një tarracë dhe një ballkon të bukur, 2 bodrum, një prej të cilave mbi 30m2 dhe një garazh gjithashtu përreth 30m2. Oborr i bukur me një gjelbërim dhe lule si dhe hapësirë ​​rreth 120m2 për kopshtin apo pishinën tuaj të frutave dhe perimeve :)

zamena za stan nad 70m² vo naselbite aerodrom,karpos,vlae,hrom,novo lisice,kozle,kapistec,taftalidze,avto komanda madzari,cento...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
070367995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам