1 / 10
VW TRANSPORTER MAX 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-
1 €
08.07.2021 10:38

Бутел / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Transporter

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150PS 2007 -AUTOGENEVA-

1 €

CITROEN C4 1.6HDI 109PS 2006 EXCLUSIVE -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам